Повернутися до вибору послуг

виготовлення металоконструкцій

ТОВ «Промспецбуд-Україна» пропонує виготовлення металевих каркасів для будівель сільськогосподарського, промислового і цивільного призначення. Каркаси будівель від компанії «Промспецбуд-Україна» можуть створюватися для будівель різних напрямків за індивідуальними і типовими проектами. Це можуть бути металеві каркаси для будівель будь-якої довжини, висоти і будь-якої кількості прольотів, безкранових або з підвісними і мостовими кранами - будь-які варіанти за бажанням замовника. Ми виконуємо замовлення під ключ: створюємо проект, виготовляємо каркас і монтуємо його в стислі терміни.

Наша компанія пропонує виготовлення високоякісних ферменних конструкцій, як типових, так і за індивідуальним замовленням. Наша продукція повністю відповідає заявленим технічним характеристикам і може успішно застосовуватися в будівництві.

Наше підприємство виготовляє нестандартні металеві конструкції і технологічне устаткування на замовлення за кресленнями та ескізами Замовника.

Ми пропонуємо виготовлення закладних деталей будь-якої складності, не тільки типових, а й за індивідуальними кресленнями, наданими замовником, зі сталі будь-яких марок, передбачених проектом. Вироби з бажанням замовника, можуть бути піддані спеціальною антикорозійною металевої або лакофарбової обробці.

ТИПИ ПРОЕКТОВАНИХ СТАЛЕВИХ КАРКАСІВ

  • ЗВАРНІ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦІІ З ВИКОРИСТАННЯМ ГОРЯЧЕКАТНОГО ПРОКАТА
  • НА ОСНОВІ ХОЛОДНОКАТНИХ ПРОФІЛЕЙ
  • КОМБІНОВАНІ СТАЛЕВІ КАРКАСИ - використовуються обидва вищевказаних типу конструкцій (біметалічний каркас)

Введіть дані
для зворотного зв'язку