Повернутися до вибору послуг

Монтаж металоконструкцій

Разом з професійним виконанням проектування однією з ключових умов довговічності, надійності і безпеці експлуатації будівель і споруд являється монтаж металоконструкцій, що несуть, при зведенні об'єкту. При високій якості складання конструкція успішно протистоїть діям експлуатаційних чинників, що наближаються до гранично допустимих значень. Дефекти складки, викликані порушеннями технологій монтажу, призводять до передчасного зносу конструкцій і їх подальшого руйнування.

Монтаж металевих конструкцій - одно з пріоритетних напрямів діяльності компанії "Промспецбуд-Україна". На рахунку команди наших фахівців - десятки виконаних замовлень різної міри складності. В процесі складання враховуються призначення об'єкту, специфіка експлуатації об'єктів цього типу; наші фахівці виконують усі операції складання відповідно до вимог діючих стандартів і нормативів.

Технологія зведення будівель і споруд із застосуванням металевого каркаса завоювала популярність як одна з найекономічніших і надійніших. Монтаж металевого каркаса для майбутньої будівлі робиться досить швидко, може виконуватися у будь-яку пору року. При цьому залучення важкої вантажопідйомної техніки, як правило, не потрібно.

  • Висока якість складання конструкції досягається за рахунок великого досвіду і відповідального відношення до кожного замовлення.
  • Проектирование каждого объекта и дальнейшая реализация проекта производится в полном соответствии с действующими требованиями к выполнению каждого этапа работы.
  • Надійність і довговічність конструкцій вже змогли оцінити багато наших замовників. Технічно грамотне проектування і дотримання технологій складання забезпечує високу надійність конструкції, її стійкість до усадки і інших видів деформацій.

Введіть дані
для зворотного зв'язку